Ваков дриблинг немате видено! Ќе го гледате одново и одново (ВИДЕО)

Фудбалерот на Брентфорд, Џошуа Дасилва синоќа направи дриблинг на кој можат да му позавидат и Меси, Роналдо и Нејмар.