Сопругата на Мертенс си ги намалила градите поради навреди од навивачите! (ФОТО)

Напаѓачот на Наполи, Дрис Мертенс има згодна сопруга, која откри дека морала да си ги намали градите затоа што се соочувала со многу навреди од навивачите.

Пред четири години сопругата на Белгиецот ги намалила градите, а тогаш откри во јавност и дека ужива во сексот.

„Слободно се чувствувам затоа што зборовите ‘големи гради’ не ме нервираат. Никогаш нема да ги заборавам навредите кон мене. Се чувствував ужасно, како целиот свет да ми се распаѓа. Имав проблеми и во средно поради истата причина. Во јавност се обидувам да се однесувам како дама, но уживам во сексот. Сакам да имам секс на необични места, како што е воз“, вели таа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kat Kerkhofs (@katkerkhofs)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kat Kerkhofs (@katkerkhofs)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kat Kerkhofs (@katkerkhofs)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kat Kerkhofs (@katkerkhofs)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kat Kerkhofs (@katkerkhofs)