Сопругата на Ернандез се соблече угул гола и ги возбуди сите (ФОТО +18)

Атрактивната сопруга на Хавиер Ернандез, Сара Кохан ја објави најпровокативната фотографија на социјалните мрежи и на нејзините 1,6 милиони фанови им покажа како изгледа целосно гола.

Сара, која работи како инфлуенсерка, се погрижи да ги возбуди нејзините фанови и да се најде во многу светски медиуми затоа што на себе немаше никаква облека.

Девојката е позната по тоа што често сака да се соблекува и да покажува делови од своето тело, но овој пат ги надмина сите граници.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sarah Kohan (@sarahkohan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sarah Kohan (@sarahkohan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sarah Kohan (@sarahkohan)