Сопругата на Де Брајне на шампионската прослава се појави без градник (ФОТО)

Мишел Лакроа, сопругата на Кевин Де Брајне од Манчестер сити, со провокативен стајлинг се појави на прославата на титулата на премиерлигашот.

На забавата сите фудбалери пристигнаа со своите девојки и сопруги, а најголемо внимание привлече Лакроа која не носеше градник.