Секс-бомба ќе се соблече гола ако Челси ја освои Премиерлигата! (ФОТО)

Атрактивната Џесика Лопез е популарна во Англија, а таа е позната и како навивачка на Челси, па нејзиниот најнов предизвик и тоа како ќе им даде мотивација на „сините“ да се обидат да ја освојат титулата во Премиерлигата.

Лопез кажа дека ќе се соблече „како од мајка родена“, доколку избраниците на тренерот Френк Лампард го освојат трофејот во Англија.

„Натпреварите на Челси ги гледам кога ќе можам. Ако ја освојат титулата, ќе се соблечам гола“, порача Џесика за англиските медиуми.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💫 Feliz 2018 💫 💋💋 #jessicalopes #simplesassim #feliz208 #happynewyears

A post shared by J e s s i c a L o p e s (@jessicalopesoficial) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💙 Vai Chelsea / Go Blues @chelseafc #chelsea #chelseafc #stamfordbridge #championsleague #blues #chebar

A post shared by J e s s i c a L o p e s (@jessicalopesoficial) on