Порно ѕвезди му нудат бесплатен секс на квотербекот на Лас Вегас (ФОТО)

По одличните настапи за Њу Ингланд, Џими Гараполо се пресели во Сан Франциско и го предводеше тимот до финале, а сега стигне во Лас Вегас рејдерс, по што доби пораки од две порно актерки.

Девојките Кејтлин Бел и Алис Литл, кои снимаат филмови за возрасни, се воодушевени од тоа што Гараполо потпишал тригодишен договор со Лас Вегас и му понудија бесплатен секс.

„Речиси се онесвестив кога Џими потпиша за Рејдерс. Заслужува бесплатен секс и ќе го добие затоа што е згоден“, кажа Кејтлин.

Нејзината пријателка и колешка смета дека ова бил вистинско потег за Гараполо, но и за Лас Вегас.

„Џими направи одличен потег и ќе направам сè за да му дадам инспирација“, вели Алис.