Навивачка на Јунајтед го мами Санчо да дојде во Манчестер со – гол задник (ФОТО)

Една од најверните и дефинитивно најактрактивни навивачки на Манчестер јунајтед, Луси Николсон, преку социјалните мрежи упати примамлива понуда до Џејдон Санчо да побрза со трансферот кај „ѓаволите“, за што таа ќе го – награди.

Луси позираше во минијатурна танга со провокативна порака до сѐ уште актуелниот фудбалер на Борусија Дортмунд.

„Знаеш што треба да направиш“, му напиша Николсон објавувајќи фотографија од нејзиниот разголен буен задник.

Санчо веќе ги договори личните услови со „ѓаволите“, кои сега се во тешки преговори со германскиот тим околу трансфер цената за овој талентиран играч.