Најзгодната хрватска навивачка го стави телефонот меѓу градите и ги возбуди фановите (ФОТО)

Атрактивната хрватска навивачка Ивана Кнол е главна сензација на Мундијалот во Катар поради нејзините заводливи облини на кои никој не остана рамнодушен, па дури и шеици ја фотографираа пред неколку дена.

Кнол овој пат привлече големо внимание откако го „ископира“ потегот на Лариса Рикелме од 2010 година кога го стави телефонот меѓу градите.