Хакими прошета со секс-бомба на црвениот тепих во Кан (ФОТО)

Еден од најдобрите фудбалери на ПСЖ, Ашраф Хакими е во брак со 12 години повозрасната сопруга и актерка Хиба Абук, па љубовниот пар се појави на премиера на филм на фестивалот во Кан и привлекоа големо внимание.

Атрактивната актерка на себе имаше фустан кој откри повеќе делови од нејзиното тело, па никој не остана рамнодушен на нејзиниот заводлив изглед.

Абук се прослави со улогите во различни шпански серии и дефинитивно е една од најзгодните актерки во светот.