Го заведе Хамилтон, го игнорираше Роналдо, а сега се соблече - угул гола (ФОТО)

Русинката Викторија Одинцова со своите голи фотографии собира милиони лајкови на социјалните мрежи.

Во оваа Русинка во минатото беше заљубен најдобриот возач во светот во Ф1, Луис Хамилтон, а претходно зборуваше и за нивниот состанок, кој не завршил баш најдобро за Британецот.

Исто така, Одинцова призна дека покрај Хамилтон имала контакт со многу спортски ѕвезди, а сакале да ја освојат Кристијано Роналдо и Нејмар, но таа не одговарала на нивните пораки.