Ди-џеј Шекил направи забава во неговиот дом (ВИДЕО)

Легендарниот НБА-кошаркар Шекил О’Нил најде начин како да се забавува во неговиот дом за време на пандемијата на коронавирусот.

Шекил се стави во улога на ди-џеј, па успеа да ги воодушеви сите во неговиот дом, но и фановите на социјалните мрежи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oneal boys kitchen concert

A post shared by DR. SHAQUILLE O'NEAL Ed.D. (@shaq) on