Детали од првиот брак на Ванда: Маж ѝ правел оргии додека била дома!

Атрактивната Аргентинка Ванда Нара со години е во центар на внимание поради нејзиниот неодолив изглед, но и поради нејзините љубовни врски со фудбалери, па така денеска медиумите откриваат шокантни детали од нејзиниот прв брак со Макси Лопез.

Ванда беше во брак со Лопез од 2008 до 2013 година, по што го замени со неговиот колега Мауро Икарди со кој има две деца, а наскоро планира да се раздели зашто и тој ја изневери пред неколку месеци.

Со години се шпекулираше за тоа која е причината за првиот развод на Ванда, а новинарот Луис Вентура откри нови детали и тврди дека манекенката не можела да го поднесе Лопез, кој наводно правел оргии во нивниот стан и тоа додека Ванда била во него.

„Излегувал со други жени, а потоа ги носел дома. Ванда била на првиот кат на нивниот дом, додека Лопез имал оргии со девојките на вториот кат“, открива новинарот.