Роналдо ептен има верба во Георгина, дури ѝ дозволи да го - истриже (ФОТО+ВИДЕО)

Еден од најдобрите фудбалери на денешницата, Португалецот Кристијано Роналдо, веќе некое време е во домашна изолација во својата родна земја заедно со семејството.

Фудбалерот на Јувентус постојано ги информира своите фанови што се случува за време на неговата изолација, а денеска објави видео на кое може да се забележи како неговата Горгина го истрижа.

Португалецот ужива да поминува време со семејството и пријателите, a поради тоа што не смее да го напушта домoт, својот имиџ го препушти на сексапилната Шпанка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stay home and keep stylish 💇🏽‍♂️👩‍❤️‍💋‍👨 #stayhomestaysafe

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do you like it??????😉

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on