Го потпиша договорот на кариерата, па девојката која е секс-бомба го - остави!? (ФОТО)

Дефанзивецот на Штутгарт, Бенџамин Павар имаше среќа во 2019 година поради трансферот, кој го договори со Баерн Минхен, но на љубовен план не му оди најдобро.

Павар повеќе не е во врска со фрацуската убавица Рејчел Трапани, која не се чувствувала среќна во последниот период и затоа решила да го напушти дефанзивецот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello 👋🏼💙 #boatlife #holidaysvibes #jeneveuxplusrentrer #seaandsun #comboparfait

A post shared by Rachel Legrain-Trapani (@racheltrapani) on