Црвена звезда прими спектакуларен гол - директно од корнер! (ВИДЕО)

Чукарички води со 1-0 против Црвена звезда по првото полувреме од финалето на Купот на Србија, а погодокот треба да се види повеќе пати.

Во 21. минута од натпреварот, капитенот на Чукарички, Марко Доциќ постигна неверојатен гол од корнер.