Гарај ја шокираше Барселона по 75 секунди игра на „Месталја“ (ВИДЕО)

Барселона катастрофално го почна дуелот против Валенсија на „Месталја“, откако прими гол од Езекиел Гарај во втората минута по големата грешка на Жерар Пике.