Тоа што Роналдо го прави со топка, Георгина го прави со задникот! (ВИДЕО)

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, повторно е во центарот на вниманието во светската јавност.

Згодната Шпанка овој пат објави видео на социјалната мрежа Инстаграм на кое покажа што се умее да направи со својот задник, а со тоа ја разбуди машката фантазија кај своите следбеници.

Дваесет и шест годишната манекенка има речиси 20 милиони следбеници на Инстаграм, пред се поради тоа што е девојка на еден од најдобрите фудбалери во светот, но и заради провокациите кои постојано ги објавува на својот профил.

Додека Георгина ја покажува својата способност, нејзиниот дечко, кој е петкратен најдобар играч на планетата, со Јувентус се обидува да ја осигура титулата во Серија А.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ivana_rh @julia_mmsalmean @ivvgar @sofia.mff @georginagio

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on