Порно ѕвезда избркана од НФЛ меч зашто на навивачите им ги покажала – голите гради (ВИДЕО)

Во светот на сајтот за возрасни „Онли фанс“, многу жени одлучија да заработат соблекувајќи ја својата облека или ангажирајќи се во други сексуални активности за семоќниот долар и тоа на ептен необични места.

Една од ѕвездите на оваа страница, Дани Бенкс, го стори тоа на средбата од НФЛ помеѓу Лас Вегас рајдерс и Њујорк џетс (16-12), кога ги воодушеви обожавателите скокајќи горе-долу во кусата маичка со логото на домашниот тим. Поради нејзиниот следен потег, покажувањето на голите гради и донесе бркање од арената. Таа не само што беше отстранета од овој меч, туку доби доживотна забрана за присуство на средбите на екипата од Лас Вегас.

Бенкс е веќе позната на тимот на Рајдерс бидејќи го обвини поранешниот бек на оваа екипа, Дејмон Арнет, дека ѝ го украл нејзиниот часовник од Картие, телефонот и парите.