Георгина во опасно бикини ги покажа бујните гради и ги возбуди фановите (ФОТО)

Георгина Родригез, атрактивната вереничка на Кристијано Роналдо, повторно ја разгоре машката фантазија со провокативна фотографија на социјалните мрежи.

Избраничката на еден од најдобрите фудбалери во светот ги почести своите фанови со жешка фотографија во бикини, од кое можеше да се забележат нејзините бујни гради, па никој не остана рамнодушен.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Work day 👙 @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on