Георгина му подготви роденденско изненадување на Роналдо и му даде скап подарок (ВИДЕО)

Свршеницата на Кристијано Роналдо, Георгина реши да му подготви големо изненадување на ѕвездата на Јувентус.

Георгина освен изненадувањето реши да му подари и нов автомобил, а Роналдо не ја тргна насмевката од лицето кога го виде подарокот.

Исто така, имаше и посебна торта резервирана само за него.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s time to celebrate my birthday 🥳🥳Thanks my love for this amazing surprise👩‍❤️‍👨

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on