Азар се ишиша нуларица и ги збуни сите! (ФОТО)

Еден од најдобрите фудбалери на денешницата, Еден Азар, како и многу други ѕвезди се во изолација, па од досада не знааш што попрво да направат.

Затоа, фудбалерот на Реал Мадрид реши да ја промени фризурата и се ишиња „лустер“.

Инаку, Азар во моментов се опоравува од незгодната повреда на глуждот и е добро расположен пред рестартот во Ла Лига, кој засега не е познато кога ќе продолжи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My bro @hazardeden_10 #haircutathome 😂😂😂 #hazard

A post shared by A STAR (@astarbarbers) on