Мане промаши неверојатна шанса пред голот на Баерн (ВИДЕО)

Садио Мане имаше одлична шанса за Ливерпул во првиот дел, но неговиот удар го промаши цел гол, иако пред себе го имаше само голманот Мануел Ноер.