Згодна навивачка во дрес на Меси ја „запали“ Аргентина (ФОТО)

Една од најпознатите и најзгодните навивачки во светот е Сузи Кортез која верно ги следи натпреварите на аргентинскиот фудбалер Лионел Меси.

Кортез често објавува провокативни фотографии, а на една од последните се поајви во дрес на Меси, меѓутоа во центар на внимание е нејзиното заводливо тело кое ја крена температурата на социјалните мрежи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzy Cortez (@suzyacortez)