Руска хокеарска убавица тепа како маж: Од Хабиб научив сè (ВИДЕО)

Хокеарките на Динамо и Екатеринбург се степаа сред меч, а главна улога имаше Марија Пугин, која ги претепа противничките.

Откако направи неколку интересни потези, снимката од тепачката беше објавена на социјалните мрежи.

„Научив неколку потези од Хабиб Нурмагомедов“, порача Марија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Научилась у @khabib_nurmagomedov 😂😂 #⚪️🔵#

A post shared by masha pugina 77🏒 (@masha_p_77) on