Нова доза секси слики: Георгина во бикини ги поздрави фановите (ФОТО)

Георгина Родригез, избраничката на Кристијано Роналдо, е активна на социјалната мрежа Инстаграм, па секојдневно објавува многу провокативни фотографии и видеа.

Преку ден уживаше во бикини, па објави фотографија на која повторно ги истакна своите облини, на кои фановите не можат да останат рамнодушни.

Веднаш потоа Георгина објави фотографии во кои се наоѓа во елегантно издание и во центар на внимание беше скапиот накит.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧜🏽‍♀️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tchin tchin ✨🥂 ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

En la vida hay tantas ocasiones especiales como veces elegimos celebrarlas. 🌿🍃💚

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on