Провокација од шампионката на Ју-Ес опен: Осака се сликаше во бикини (ФОТО)

Шампионката на Ју-Ес опен, Наоми Осака привлече големо внимание преку социјалните мрежи, откако позираше провокативно покрај базен, а во прв план го стави задникот.

Младата тенисерка реши да се фотографира специјано за фановите и да ја крене температурата на Инстаграм, а ова не е првпат да ги почести со слики од нејзините облини.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

it’s always sunny in...

A post shared by 大坂なおみ 🇭🇹🇯🇵🇺🇸 (@naomiosaka) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@highsnobiety 🤍🖤

A post shared by 大坂なおみ 🇭🇹🇯🇵🇺🇸 (@naomiosaka) on