Згодна русокоса докторка беше главна на трибините на вечното српско дерби (ФОТО)

Атрактивна русокоса докторка, која беше дел од Итната помош на вечното дерби меѓу Црвена Звезда и Партизан стана хит меѓу навивачите, а за неа пишуваат и дел од српските медиуми.

Камерата на Црвена Звезда, која правеше репортажа за тоа што не се гледа на телевизија за време на натпреварите, сними и дел од екипата на Итната помош, каде што во фокус на внимание беше една атрактивна русокоса.

Иако на снимката се гледа многу кратко, сепка сите се воодушевени од убавината на атрактивната русокоса.