Една од најзгодните одбојкарки ги возбуди фановите со слика без градник (ФОТО)

Одбојкарката Винифер Фернандез стана популарна пред неколку години, кога привлече големо внимание со нејзините настапи на теренот, по што „исчезна“ од медиумите.

Сепак, неколку години подоцна, Фернандез објави нова провокативна фотографија на која се појави без градник.