Тотнем не издржи ни две минути: Кутињо погоди за водство на Барселона (ВИДЕО)

Тотнем и Барселона вечерва на „Вембли“ го играат дуелот од второто коло во Лигата на шампиони, а по само две минути игра Каталонците водат со 0-1, откако Филипе Кутињо ја затресе противничката мрежа.