Синот на Марсело е мајстор за - игра со глава! (ВИДЕО)

Фудбалерот на Реал Мадрид, Марсело, може да биде горд на син му,  кој денеска во соблекувалната на „кралевите“ докажа дека има талент да игра со глава.