Реал со два гола за две минути гази кон триумф во Плзен (ВИДЕО)

Реал Мадрид одлично го почна дуелот на гостувањето против Викторија Плзен, откако постигнаа два гола за две минути преку Карим Бензема и Касемиро за водство од 2-0.