Павков со неверојатен проектил го „нокаутираше“ Ливерпул! (ВИДЕО)

Ливерпул се загуби целосно во Белград против Црвена Звезда во Лигата на шампиони, па во овие моменти губи со 0-2, откако Милан Павков погоди по вторпат со неверојатен удар.