Охриѓанецот Осман се посрамоти, Леброн го тешеше (ВИДЕО)

Охриѓанецот Џеди Осман, кој добива сѐ поголема минутажа во Кливленд, вечерва се посрамоти откако при обид да забие, топката му излета од обрачот. Но, неговиот соиграч Леброн не би бил тоа што е, ако не му дадеше поддршка во тој момент.