Љоренте треба да ги врати парите што ги добива во Тотнем (ВИДЕО)

Фернандо Љоренте се посрамоти на дуелот против Ватфорд во рамки на Премиерлигата. Голгетерот на Тотнем утна невеојатен зицер од само едно метро.