Интер реши да ги исплаши своите фудбалери за „Ноќ на вештерките“ (ВИДЕО)

Италијанскиот гигант Интер реши на невообичаен начин да ги изненади своите фудбалери по повод „Ноќ на вештерките“, а дел од нивните реакции се урнебесни.