Го нема Меси, но тука е Кутињо да го одмени со фудбалска магија (ВИДЕО)

Лионел Меси не игра на натпреварот за Барселона против Малага, но Филипе Кутињо покажа дека е и повеќе од достојна замена. Потсети на магијата на Аргентинецот при реализацијата на вториот гол на „каталонците“.