Двејн Вејд се врати: Мајами експлодираше од воодушевување (ВИДЕО)

Двејн Вејд утринава ги одигра првите минути по враќањето во Мајами хит против Милвоки бакс. Домашните фанови го поздравија со овации и воодушевување.