Урнебес: Крај клупата на Манчестер јунајтед пронајдена - секси играчка (ВИДЕО)

На трибините по секој од натпреварите може да се пронајдат многу чудни работи, а токму една таква беше пронајдена по мечот меѓу Манчестер јунајтед и Вест хем (2-1) на „Олд Трафорд“.

На социјалните мрежи се појави видео на кое може да се забележи како крај клупата за резерви бил оставен пенис, а фановите „прснаа“ од смеење.