Секси навивачка на Лацио го прослави трофејот во Купот со - „жешка“ слика! (ФОТО)

Познатата навивачка на Лацио, Ана Фалки, не пропушти шанса да ја прослави титулата во италијанскиот Куп, откако вчера екипата за којашто навива славеше на „Олимпико“ со 2-0 против Аталанта.

Навивачката, која има 47 години, не се срами да го покаже своето тело, кое очигледно се наоѓа во добра форма, па ги остави останатите фанови без здив.

„Без зборови, само голема среќа... Никогаш не се откажувај, тоа е нашето мото. Напред Лацио!“, порача навивачката.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Finalmente si va a nanna, buonanotte ai sognatori...#imieiattimi #annafalchi

A post shared by Anna Falchi (@annafalchi22) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anna Falchi (@annafalchi22) on