Се појави сонце и Линдзи Вон веднаш се разголи! (ФОТО)

Сексипилната американска скијачка како да го преброди скандалот со голи фотографии од неа, па продолжува и самата да објавува провокативни изданија на социјалните мрежи.

Откако ја заврши зимската сезона, Вон изгледа едвај го чекала сонцето, па кога веќе се стопли времето не чекаше да се разголи. Згодната скијачка се соблече во секси бикини и објави фотографии со порака: конечно најдов малку сонце.

Таа и претходно објавуваше провокативни фотографии на Инстаграм, но неодамна хакери ѝ влегоа во телефонот и објавија фотографии на кои е потполно гола (можете да ги видите тука).

Сепак, изгледа го преброди тој скандал, иако по него изјавуваше дека се чувствувала како да е силувана. Истовремено, ова може да се толкува како покана за машките кандидати, бидејќи за време на ЗОИ во Пјонгчанг, на 14 февруари, односно Свети Валентин, објави твит велејќи дека е осамена.

 

Finally found some sun!! ☀️

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on