Порно глумица исмеа арсеналовец: Повеќе си на колена, отколку јас во цела 2014 година!

Една од најпопуларните порно актерки Миа Калифа, која е во Лондон каде „снима“ филм за Премиерлигата е голема навивачка на Вест Хем, па денеска по мечот со Арсенал така брутално го истрола „топчијата“ Матео Гендоузи, што цел свет прсна од смеење.

Вест Хем го победи Арсенал во лондонското дерби со 1-0, а по мечот Калифа така жестоко го исмеа Гендоузи.

„Еб*на пи*ко, видов дека повеќе паѓаш и си на колена, отколку јас во цела 2014 година!“, напишала Калифа на Твитер.

Оваа порно глумица, која има либанско потекло беше една од најголемите ѕвезди во порно индустријата, но по заканите по живот од терористичката исламистичка група ИСИС се повлече од индустријата и не снима повеќе филмови за возрасни.

View this post on Instagram

#COYI ⚒ @westham

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on