Поранешната девојка на Алонсо се разголе и ги полуде фановите (ФОТО)

Поранешната девојка на Фернандо Алонсо, Вики Одинчова, повторно објави разголена фотографија на социјалните мрежи.

Одинчова е во центар на внимание на разни магазини, зашто врската со Алонсо ја промовираше премногу, а нејзиниот Инстаграм профил го следат речиси пет милиони луѓе.

Затоа не е чудно што секоја нова фотографија достигнува голема популарност, а посебно последната која ја објави.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just smile with me😉 // ph: @mavrinstudios @cosmos_journal

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on