НФЛ-легендата не може да одолее од совршениот задник на својата сопруга (ФОТО)

Легендата во американски фудбал, Том Брејди, еден од најдобрите квотербекови во историјата на овој спорт во САД повеќе од една деценија е во брак со бразилскиот супермодер Жизел Бундхен, ама очигледно тој не може да и одолее на сопругата иако веќе долго време се во брак.

Брејди со Жизел се на одмор во Костарика, а папараците го фатија видно возбуден и тоа пред своите деца. Брејди ја зграпчил Жизел за задникот и не ја пушта.