Најубавата одбојкарка во светот го покажа совршениот задник на море (ФОТО)

Една од најубавите одбојкарки во светот, Франческа Пичинини ги воодушеви фановите со фотографиите од нејзиното летување.

Франческа ужива во својот одмор, а често знае да ги почести фановите со „жешки“ фотографии од плажа, а токму тоа го направи и овој пат.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

• Silence •

A post shared by Francesca Piccinini (@francescapiccinini12) on