Колумбиска легенда поканил порно ѕвезда на 50-ти роденден за да му ја - „дува“ свеќата (ФОТО)

Колумбиската легенда Фаустино Асприлја и на 50 години не мирува и не се откажува од добра забава, а е познат како голем женкар и човек кој поминал илјадници згодни девојки.

Асприлја во ноември годинава ќе наполни 50 години, па јубилејот планира да го одбележи со спектакуларна забава, со познати личности, а меѓу другите повикал и една порно ѕвезда – Есперанца Гомез. Латиноамериканката е една од порно ѕвездите, на која Асприлја очигледно има многу мерак.

Колумбиецот веќе со денови ја прогонува Есперанца, а таа на медиумите открила буквално сè .

„Асприлја сака да ме 'изеде', ама никогаш нема да му дадам. Дури и ми пиша да му ја 'дувам' свеќата за 50-от роденден“, изјавила Есперанца.

Порно глумицата уште во 2015 година откри дека би имала секс со сите членови на колумбиската репрезентација, освен со првите две ѕвезди – Хамес Родригес и Радамел Фалкао.

Асприлја е една од најголемите колумбиски легенди, кој најголемата слава ја стекна во Парма и Њукасл, а сега има своја компанија за производство на кондоми.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Les mando muchos besitos..

A post shared by Esperanza Gomez (@esperanzagomez) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Muchos besos para todos, les deseo un rico viernes y un delicioso fin de semana...

A post shared by Esperanza Gomez (@esperanzagomez) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feliz noche, hoy voy a llegar de sorpresa a un sitio en Cali... Les mando muchos besitos.

A post shared by Esperanza Gomez (@esperanzagomez) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Un lindo amanecer de miércoles para todos mis lindos seguidores.

A post shared by Esperanza Gomez (@esperanzagomez) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Les deseo Un feliz viernes para todos y un delicioso fin de semana... ingresa en mi historia @pornhub

A post shared by Esperanza Gomez (@esperanzagomez) on