Дончиќ има одмор од соништата - ужива со девојка му на Санторини (ФОТО)

Лука Дончиќ по добрата сезона во НБА-лигата ги воодушеви Американците, а сега реши да замине на одмор со девојката Анамарија Голтс во Санторини.

Дончиќ ужива со неговата атрактивна девојка, која со нејзината прекрасна фигура ги мами погледите на останатите туристи на плажите во популарната летна дестинација.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

vintage

A post shared by A. GOLTES (@anamariagoltes) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

you called me

A post shared by A. GOLTES (@anamariagoltes) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🚗💨

A post shared by A. GOLTES (@anamariagoltes) on