Девојката на српски репрезентативец ги побудале сите – се сликаше угул гола (ФОТО)

Софија Милошевиќ е српска манекенка, која е девојка на репрезентативецот Адем Љаиќ, фудбалерот на италијански Торино и таа постојано на социјалните мрежи со провокативни фотографии го крева притисокот на следбениците од посилниот пол.

Но, Милошевиќ отиде најдалеку отсега, па на Инстаграм објави фотографија на која е угул гола, за да ги побудали буквално сите. Инаку, пред врската со Љаиќ, оваа манекенка беше во љубовна врска и со српскиот тенисер Виктор Троицки.

 

Dance is the hidden language of the soul of the body... @thekandelstudio

A post shared by Sofia (@sofijamilo) on