Девојката на Милитао остава без здив кога ќе се појави на трибини (ФОТО)

Атрактивна девојка Каролина Лима се прослави во шпанските медиуми поради преносот на мечот на Реал Мадрид, каде што ги собра воздишките откако се појави на трибините.

Лима, која му е девојка на Едер Милитао, на нејзиниот Инстаграм објави детали од натпреварот, а навивачите останаа воодушевени.

Бразилката и претходно објавуваше провокативни фотографии на Инстаграм, а на нејзините облини никој не може да остане рамнодушен.