Девојката која го прекина финалето во ЛШ објави нова провокативна слика (ФОТО)

Американката Кингсли, која се прослави откако втрча на теренот во Лигата на шампиони во тек на мечот меѓу Ливерпул и Тотнем, реши повторно да ги воодушеви фановите.

Атрактивната русокоса на профилот на Инстаграм објави фотографија, која го одзема здивот на фановите, а во прв план се нејзините гради.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This summer I will be traveling all over, comment where all you beautiful people are from! ✈️🌎

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on