Вереничката на Батон се соблече угул гола (ФОТО)

Бритни Вард, вереничката на поранешниот шампион во Формула 1, Џенсон Батон, ги полуде фановите со фотографија на социјалните мрежи.

Англиската убавица се сликаше целосно гола, а нејзините фанови на социјалните мрежи веднаш испратија многу коментари.

 

🐯

A post shared by Brittny Ward (@brittnyward) on